Lesrooster 2018

 

                              Maandag                Leeftijd                    Docent

   16:00 - 17:00     Kids dance                4 - 5                           Jet / Ivana / Elise

   17:00 - 18:00     Streetdance              6 - 8                           Ivana / Semira

   18:00 - 19:00     Streetdance              9 - 12    vol                Ivana / Marit 

   19:00 - 20:00     Hiphop                      Selectie                     Samira

   20:00 - 21:00     Jazz/Modern             Gevorderden            Samira / Naomi

 

                              Dinsdag                    Leeftijd                  Docent

   16:00 - 17:00     Streetdance                7 - 9                       Emma / Julia                                                                                                                 17:00 - 18:00     Streetdance              10 - 12                     Cheryl / Demy

   18:00 - 19:00     Streetdance              13 - 15                     Cheryl / Ivana

   19:00 - 20:00     Streetdance              16+                          Melissa / Svenja

   20:00 - 22:00     Streetdance/Jazz      20+                          Iris / Kelly

 

                             Woensdag                Leeftijd                  Docent

   10:00 - 11:00     Keep fit                     40+                           Jacqueline

   16:00 - 17:00     Streetdance             Selectie                    Samira 

   17:00 - 18:30     Streetdance             Selectie                    Samira / Naomi

   18:30 - 20:00     Hip Hop                    Selectie                   Samira / Naomi

   20:00 - 21:00     Streetdance             Verst. Beperkten    Cheryl

                             

 

                             Donderdag             Leeftijd                   Docent

   16:00 - 17:00    Kidsdance                4 - 6                          Ryanne / Mandy

   17:00 - 18:00    Streetdance             7 - 9                          Ryanne / Baboeschka

   18:00 - 19:00    Demo team              Selectie                    Dwayne

   19:00 - 20:00    Demo team              Selectie                    Dwayne

   20:00 - 21:30    Hiphop                     Selectie                     Dwayne

 

                             Vrijdag                    Leeftijd                    Docent

   16:00 - 17:00    Breakdance             8+    vol                      Jethro / David

   17:00 - 18:00    Breakdance            11+                             Jethro

   18:00 - 19:00    Streetdance           12-15  vol                   Emma / Ivana

   19:00 - 20:00    Hip Hop                  Selectie                      Cindy

   20:00 - 21:30    Hip Hop                  Selectie                      Cindy

 

 

                             Zaterdag               Leeftijd                     Docent

   09:30 - 10:30   Kidsdance                4 - 6                           Melissa

   10:30 - 12:30   Demo team             Selectie                      Samira

   12:30 - 13:30   Breakdance             7+                               Anthony

 

 

                            Zondag                   Leeftijd                      Docent

 

 10:30 - 12:00   Demo team               Selectie                       Samira